Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
LED nokta lambaları fabrika fiyatı ip67 dış su geçirmez 512 rgb nokta tatil Noel dekorasyon lambaları led piksel
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| AÇIK RENK: | RGB |
RGB LED Piksel Işıkları Dış Su geçirmez IP67 Kalıcı Noel Tatil Işıkları Ev İçin DC12V Led Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
| Anahtar kelime: | Açıkhava RGB Piksel |
Dış RGB LED Piksel Işıkları Su geçirmez IP67 Led Alüminyum Track Lighting 40mm DC24V ev için Kalıcı Noel Tatil Işıkları
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Kalıcı Noel Işıklandırması IP67 Akıllı Wifi Denetleyicisi Ev Dış Led Işıklar Pixel Dış Holiday Eave Işıklar
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 36/72/108 adet |
24V Dışarıda LED Eave Işıkları Noel Renkli Dekorasyon IP67 Su geçirmez SMD5050 Piksel Noktası Işık
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Landscape Point Pixel Led Light Rgb Açık Hava Tatil Dekorasyonu 12v Dot Led Kalıcı Noel Işığı
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Sürekli açık hava tatil LED RGB Noel ışıkları
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Saklama sıcaklığı: | -20-60° |
|---|---|
| Çalışma ömrü: | 30000h |
| Lamba gücü: | 5.8W |
RGBW LED Noel Partisi Düğün Dekorasyonu Pixel Dış Açık Nokta Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
160 derece ışın açısı RGB LED Piksel Işık Su geçirmez Reklam Sözcük Tabelaları
| Miktar: | 50 adet/dize |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ila 60 santigrat derece |
| LED sayısı: | 1 |

