Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
30mm Akıllı Uygulama Kontrolü IP67 0.75W 12V Noel Tatil Açık Açık Nokta Işıklandırması Alüminyum Yolu ile Piksel Nokta Işık Kaynağı
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Lamba Gücü: | 0.75W |
| Anahtar kelime: | LED piksel ışık kaynağı |
Mucize Fasulye 0.15W IP67 Led 5V 9mm Mucize Fasulye Led Piksel Lamba
| tip: | LED Modülleri |
|---|---|
| LED Türü: | F5 |
| renk: | Tek renk |
Dmx Led Piksel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm Led Piksel Işık Yuvarlak Led Modülü Led Piksel Ekran için
| renk: | RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
DMX512 SMD5050 Led Eğlence Parkı Light Break Devam
| renk: | tek renk / RGB tam renkli |
|---|---|
| güç: | 0.8W |
| IP derecelendirme: | IP67 |
12mm Şeffaf Led Piksel Işık SMD5050 RGB Yuvarlak Kafa Led Piksel Modülü
| Görüş açısı(°): | 120 |
|---|---|
| Işık şiddeti: | 30LM |
| Özellik: | Kare led piksel ışık |
Dış Mekan RGB LED Piksel Işık Su Geçirmez IP67 SMD5050 20mm DC05V Mucize Fasulye
| İsim: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 20mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Şeffaf Kristal RGB LED Piksel Topu Esnek Yumuşak 3D LED Nokta Işık Kaynağı
| Adı: | led piksel ışığı |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Malzeme: | PC Uv Karşıtı |
Mucize Fasulye Yuvarlak 9mm 12mm 0.15W 0.3W LED Piksel Işık SO9001
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -40-60 |
|---|---|
| madde: | PVC |
| Marka adı: | Miracle Bean |
Açık Hava Tatil Akıllı LED Noel Işıkları 24v RGB Değişken Wifi Kontrolörü
| Görev: | Atmosfer ışığı |
|---|---|
| Uzunluk: | 15m |
| Malzeme: | bilgisayar |
50mm DC24V 2W LED Piksel Işık Tam Renkli Rgbw Smd3535 6 Lamba IP67 LED Nokta Programlanabilir
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |

