Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
Akıllı RGB Dış Mekan Noel Işıkları 20MM DC12V Uygulama Kontrol Cihazı IP67 Su Geçirmez Çatı ve Saçak Dekorasyonu İçin
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Mucize Fasulye F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar Sign için LED Piksel Işık
| Işın açısı: | 120 derece |
|---|---|
| LED Türü: | F5 |
| renk: | Tek renk |
Dış ev tavan dekorasyonu Noel ışığı tavan aydınlatması RGB ev tedarikçisi için LED Noel ışığı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dışarıdaki LED Noel Işıkları 36/72/108 adet String ve RGB Renkli
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | Plastik |
Özel Logo Kalıcı Dış LED Noel Işıkları Su geçirmez Bahçe Işığı
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Uygulama: | İç Mekan/Dış Mekan |
| Kontrol modu: | uzaktan kumanda |
Su geçirmez 24V Işık Noel RGBW Dışarısı Nokta Işık LED Noel Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Noel Açık Hava Tatil Işığı SMD5050 LED DC12V 20MMM Ev için ışık Dekorasyon
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
CE Sertifikalı RGB Nokta Işık Kaynağı Noel Dekorasyonları için LED Eave String Lights
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
RGB 63mm Eğlence LED Lamba DC12V Dışarısı Noel Işıkları
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Kontrol modu: | uzaktan kumanda |
IP67 Su geçirmez Eğlence LED Lamba Kalıcı Dışarısı Noel Işıkları
| Uygulama: | eğlence |
|---|---|
| Lamba rengi: | Beyaz |
| Lamba ömrü: | 20000 saat |

