Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
Dış Dekorasyon Kalıcı Noel Işıkları 30mm RGB LED Nokta Işık Kaynağı DC12V 0.75W LED Pixel Işık
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
Dış Dekorasyon Kalıcı Noel Işıkları 30mm RGB LED Nokta Işık Kaynağı DC12V 0.75W LED Pixel Işık
| Ürün Adı: | G3003P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
DC12V 9mm Fabrika Doğrudan Satış LED piksel ışığı IP67 Su geçirmez Led Reklam Panosu Noel ağacı aydınlatması
| Ürün Adı: | XH-HD0901MR12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
İyi kalite 9mm SMD2025 Tek renk Dijital LED Piksel Işık Noel süslemeleri IP67 su geçirmez Açık ışık
| Ürün Adı: | XH-HD0901MB12 |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm |
| Voltaj: | DC12V |
Alüminyum Profili IP67 Dış LED Nokta Yol Işığı Noel Dekorasyonu için
| adet/dize: | 48 adet/50 adet |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç: | 0,75 W |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
Akıllı WiFi Dışarıda RGBW LED Piksel Işık IP67 Su geçirmez 30.000 Saatlik Yaşam Süresi Noel Tatil Dekoru için
| Modeli: | led nokta ışık |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃- 60 ℃ |
RGB SMD3535 Tam renkli LED piksel 30mm 12V 1W yuvarlak su geçirmez lens kapağı ile LED Noel ışıkları
| ürün adı: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Görme açısı: | 120° |
50mm LED Nokta Noel Tatil Barlar Top Işık Dış Kanal Profili IP67 Su geçirmez LED Pixel Işık
| Ürün Modülü: | XH-H5010P24(RGB+B)-B1a |
|---|---|
| Boyut: | 50*12mm |
| Güç: | 2W |
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
3SMD DC12V 1W LED Piksel Işık kurulum 30mm UV Koruma vida
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |

