Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
Noel Yolu Işıkları 20mm RGBW LED IP67 Dış Su geçirmez Piksel Led Nokta Işık Kaynağı RGBW ışığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Fabrika fiyatı 24v Noel dekorasyonu Dış Su geçirmez kitler Rgbw Pixel LED ışık
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 Piksel Işıklar Renkli Ev Kapakları Işık Dekoratif Lamba Dış Su geçirmez Kalıcı Noel Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
İyi kalite 24v Noel Dekorasyonu Dış Su geçirmez Kits Rgbw Pixel LED ışık
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 Piksel Işıklar Renkli Ev Kapakları Işık Dekoratif Lamba Dış Su geçirmez Kalıcı Noel Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Kalıcı Tatil Noel RGB Piksel LED Uygulama Akıllı Kontrolör Dekorasyon LED Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Çapraz: | 50 mm |
25mm rgb rgbw kalıcı Noel pist ışığı ev tavanı süsleme ip67 dışarıda LED piksel kalıcı led tavan ışığı
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
Daimi LED Noel Işıkları Ev Dekorasyonu LED Nokta Işıklar Renkli Işıklandırma
| IP oranı: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
Tatil Dışarısı Noel Işığı IP67 Su geçirmez LED Nokta Piksel Işık Kablosuz APP Kontrol Kapaklar Ev Dekoru Işıklar
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 DC24V 50mm Su geçirmez nokta lambaları Dış dekorasyon kalıcı renkli Noel lambaları
| Kontrol Modu: | DMX512 |
|---|---|
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
| Kabuk malzemesi: | bilgisayar |

