Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Dış Mekan Duvar Aydınlatması ve Noel Dekorasyonu için DC5V Geniş Voltajlı LED Nokta Işığı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
Açık Hava Funfair Tam Renkli Süper Parlak Özel Noel Ev Dekorasyonu Modülü Led Nokta Işık Kaynağı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
12lm Yüksek Lumens IP67 Noel Dış Işıklandırması için LED Kapı Işıkları
| Ürün Türü: | LED lambaları |
|---|---|
| Uygulama: | Dış Mekan/İç Mekan |
| Çalışma voltajı: | 24v |
Dış Mekan Ev Dekorasyonu 12V RGB LED Nokta Piksel Işıklar, Su Geçirmez Tasarım ve Adreslenebilir Fonksiyonlu
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
Ev 24V RGBW IP67 LED Kapak Işık Noel ve Yıl için Dış Renk Dekoratif
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ampul tipi: | Yönlendirilmiş |
| LED rengi: | RGBW |
SMD 5050 Noel Tatili Işık 12mm Kare Adreslenebilir 1903 DMX512 RGB Piksel LED Işık
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Başvuru: | Reklamcılık |
| Lamba gövdesi malzemesi: | bilgisayar |
Rgbw Eğlence Parkı Kalıcı 50ft/100ft Noel Pixel LED Nokta Işıkları Dış Dekorasyon Pixel Akıllı Evi dize
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
12V Noel RGB Piksel LED Dış Nokta LED Işıklar Kit
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
12V 20MM Dekoratif lambalar için Noel Renkli Pixel LED Işıklar
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Yeni Geliş 100mm IP67 LED Nokta Işıklar Çatı Noel Dış Dekorasyon 6500K Pixel Light
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 5w |
| Türü: | Yönlendirilmiş |

