Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
WS2811 RGB Piksel LED Dize Işıkları 5V 12V Programlanabilir 12mm Akıllı Tam Renkli Piksel LED
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl, 3 yıl garanti |
| Başvuru: | DMX Aydınlatma Çözümü |
IP67 Su geçirmez LED Kapak Işığı Noel için renkli RGB ışıklarla dış dekorasyon için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
1.5W Su geçirmez LED Renk Değiştirme Dışarıdaki Nokta Çapları Işık Noel Dekorasyonu için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
DMX512 1.5W RGB LED Eave Işıkları Dış Ev Eave Noel Dekorasyonu
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Akıllı ve kullanışlı LED Kapak Işığı Noel için renkli RGB ışıklarla dış dekorasyon için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
1.5w 12v renkli yükseltilmiş akıllı 25mm açık hava Noel dekoratif ip lambaları
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Renksel geriverim dizini: | 80 |
IP67 Su geçirmez LED Eave Lights 24V Noel için renkli RGB ışıklarla dış dekorasyon için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dışarısı Noel Dekorasyonu IP67 Su geçirmez ve RGB lambaları ile 24V LED Eave lambaları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Su geçirmez RGB Dekoratif Tatil Kapakları LED Noel Noktası Işığı Eave Ip Rating IP67
| Güç: | 0,3 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | Plastik |
20mm çapı IP67 RGBW PC vücudu Noel kalıcı dekorasyon için LED Eave lambaları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

