Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
LED Nokta Işık Kaynağı Piksel Işık Dışarısı Noel Yüksek Parlaklık 24V Renk IP67
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Türü: | Dize Işıkları |
| Ampul tipi: | LED |
Noel Dış Dekorasyonu Yüksek Parlaklıklı LED Nokta Işıkları Smd 5050 Led ve IP67 Koruması
| Çip Kaynağı: | smd3535 |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| LED: | SMD 5050 LED'i |
Noel Renkli LED Kapak Işık Dekorasyonlar Su geçirmez IP67 Plastik Vücut LED Işık RGBW Kontrol
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
Noel Dış Dekorasyonu DC12V SMD5050 RGBW Kalıcı Dış Tel Uygulamaları Piksel Kapaklar LED Işıklar
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Açık hava dekorasyonu için sönükleştirilebilir Noel LED Eave Lights 12V 0.4W 20mm IP67 Su geçirmez
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 hours |
| Material: | PC Shell+Glue |
Sıcak satış 20mm renkli akıllı 0.4w 12v açık hava ip lambaları Noel dekoratif lambaları
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | rgbw |
| Voltage: | 12V |
Akıllı Gökkuşağı Renk Değiştirme LED Kapak Işıkları RGB Renkli Noel Ev Dekorasyonu için
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış kapalı IP67 Su geçirmez RGB nokta lambaları Ev dekorasyonu için 50 mm çapında
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
| Sertifikalar: | CE RoHS |
Kalıcı Tatil LED Nokta Işık 20mm Su Geçirmez 1903 / 2904 IC Noel Tatili Işığı
| Kabuk: | Shenzhen Çin |
|---|---|
| Başvuru: | Kalıcı Tatil ışığı |
| Renk: | 1903 rgb veya 2904 rgbw |
Akıllı Ev Pixel Eave Çizgi Işık 60pcs Qty 20mm DC12V 0.4W IP67 LED Nokta Işıklar
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

