Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 394 Ürünler.
12V 24V 36V Su geçirmez IP67 Uzun mesafe iletimi LED Piksel RGBW Nokta Işıklar Noel Dekoratif Dış Yapı Cephesi Işıklandırması
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
Düşükleştirilebilir 24V RGBW LED Kapak Işıkları Mükemmel Dışarısı Noel Işık Çözümü
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| kısılabilir: | - Evet. |
Süper Renk Eğlence Parkı Led RGB Pixel Dönme Dolap Dekorasyon
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Su geçirmez peyzaj Motif Noel Dekorasyonları Işık 50mm 2W DC12V Açık Hava Eğlence Parkı Işık Gösteri
| Ürün Adı: | XH-D50S12 |
|---|---|
| boyut: | 50*H23mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
Yüksek Parlaklık 48V 6LED Nokta Işığı Uzun Mesafe Sinyal İletişim RGB Piksel Işık Noel Festivali Etkinlik Sahne Manzara Işığı
| Ağırlık: | 20g |
|---|---|
| Çap: | 40mm |
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
24V fabrika fiyatı açık hava Noel dekorasyonu 6500k renkli piksel ışığı
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
50mm yüksek kaliteli 24V RGBW dmx512 Noel dekoratif piksel ışığı
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| RGB Kontrolü: | RGB DMX512 |
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
Su geçirmez SMD 3535 Akıllı Rgb LED Noel Piksel Işıkları 0.3W Çapraz 25mm Dış Dekorasyon için
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Dışarısı Noel Dekorasyonu 6500k Renkli LED Nokta Piksel Işık Dekoratif Fonksiyonlu
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
Dış mekan mühendisliği DMX512 DC24V 6PCS fasulye LEDS 12MM RGB Nokta Işık Kaynağı Piksel Işık Noel Bayramı için
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Renk sıcaklığı: | RGB |

