Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
LED Işıklar LED Akıllı Işıklar Süper Parlak IP67 Cadılar Bayramı Noel Partisi Günlük Işık
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Noel Dış Dekorasyon Işığı 12 Volt RGB IC LED IP67 Su geçirmez Kalıcı Tatil Dış Kapak Işığı
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Işık akışı: | 40lm |
Bluetooth Noel Dış Dekorasyon Işığı 12 Volt RGB IC LED IP67 Su geçirmez Kalıcı Tatil Dış Kapak Işığı
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP67 |
| Işık akışı: | 40lm |
Dünya çapında sıcak satılan Noel ev dekorasyonu için yüksek kaliteli renkli gölge iplik lambaları
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
| Renk sıcaklığı: | 3000K-6500K |
20mm fabrika fiyatı 1 LED LED dış mekan su geçirmez dekorasyon Noel LED tavan ışığı
| İhtiyaçları:: | iç/dış mekan kullanımı |
|---|---|
| Çapraz: | 20mm |
| Kurulum Türü: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
Renkli 25mm 24V 1.5W Noel Dekorasyonları için LED Eave Lights
| Vattlık: | 1,5 W |
|---|---|
| Ürün garantisi: | 2 yıl |
| Işık kaynağı: | LED |
25mm 1.5w Kalıcı yüksek kaliteli LED aydınlatma Noel LED tavan lambaları dekoratif lambalar
| Ampul tipi: | LED |
|---|---|
| Uygulama: | Dış Mekan/İç Mekan |
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
1.5W IP67 RGBW Dış ve İç Zeki Noel Yol Işıkları Wifi Akıllı Telefon Led Kapak Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP68 RgbW Parti Noel LED Işıklar Dış Su geçirmez Nokta Tatil Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Kalıcı Noel Dış Çapraz String Point Eaves Light 25MM RGB SMD5050 1.5W DC24V
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

