Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
akıllı wifi uygulaması 25mm RGB RGBW Daimi LED Eves Light For Home Eave Trim IP67 Dışarıdaki Işık Kaynağı LED
| Voltaj: | 24v |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Lümen: | 40lm |
Dış Su geçirmez 50mm çaplı LED Nokta Işık Kaynağı Manzara Dekorasyonları Noel Nokta Işıkları
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | tek renkli |
| Ürün: | 50 mm LED Piksel Işık |
160 derece aydınlatma açısı ve DC24V çalışma voltajı ile özelleştirilebilir RGB LED Kapak Işığı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Fabrika fiyatı 160 derece ışık açısı ve DC24V çalışma voltajı ile özelleştirilebilir RGB LED Kapak Işığı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
25 mm çaplı LED Yıldızlar Noel süslemeleri için, IP67 RGB Nokta Işık Kaynağı Işıklar
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 Su geçirmez LED Modülü Işığı Bina Işığı Yüksek Parlaklık Noktası Işığı
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Daimi Noel dekorasyonu için adreslenebilir 20 mm çaplı RGB Su geçirmez Eave Light
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Akıllı Wifi Bluetooth Rgb Müzik Ritmi LED Ev için Eave Işıklar Eave Tatil Dışarıda
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 36/72/108 adet |
Dış Ev LED Nokta Işık Kaynağı 160° Işık açısı 12V IP67 Kapaklar için Su geçirmez
| Çevre sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Kurulum Yöntemi: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Boyut: | 20mm |
Kalıcı Dışarıda RGB Dizli Işıklar Çevre Sıcaklığı -40C-60C ve Tatil Dekoru için Su geçirmez
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

