Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel christmas lights ] Kibrit 391 Ürünler.
Dış Mekan Suya Dayanıklı Nokta Işık LED IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm
| Ürün adı: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Işık kaynağı: | smd3535 |
IP67 0.6W Smd2835 DMX512 DC12V 30mm Tek Renkli Nokta LED Işık Dış Mekan
| Ürün adı: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Boyut: | 30*11.21mm |
| Renk: | 1800-6500k |
0.75W 6898 Smd3535 DC5V 30mm RGB Noktalı LED Işık IP67 Su Geçirmez
| Ürün adı: | G3003S12 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd3535 |
| Renk: | RGB |
Dış Mekan Suya Dayanıklı 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW LED Nokta Işık IP67
| Ürün adı: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 30*13.8mm |
| Renk: | RGBW |
24V RGBW 1.5W LED Kapak Işıkları Dış Yapı Dekorasyonu için Su geçirmez IP67
| Su geçirmez: | IP67 |
|---|---|
| Vattlık: | 1,5 W |
| Boyut: | 25 mm |
Ip67 Dış Mekan Su Geçirmez Dmx Kalıcı Tatil Noel Dekorasyon Işığı Piksel Led Nokta Işığı
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Işık kaynağı: | smd 5050 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
SMD3535 Çip Kaynağı IP67 RGB 25mm LED Noel Dekorasyonu Nokta Işığı
| Ürün Adı: | H2503P12 |
|---|---|
| Boyut: | 30 mm |
| Lamba Gücü: | 1W |
80MM 24V Su geçirmez DMX Çok Renkli Dekorasyon Noel Tatil Manzara Işığı RGB Piksel LED Işıklandırma
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
40W 24V Noel İçeride Duvar Montajlı Renk Sıcaklığı 000K/6000K ile Yüksek Lümens Işık
| Çizgi açısı: | 30 derece |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP65 |
| Kurulum: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
Manufacture 100mm Light Christmas Pixel Light DC24V Outdoor Waterproof Eave Smart String Exterior Led Point Light
| Çap: | 100 mm |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| LED çip: | SMD3535 |

