Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 232 Ürünler.
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Su Geçirmez LED Güç Kaynağı 12v 24v
| Model numarası: | XH-24W-B |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | 12V/24V |
| Giriş gerilimi: | 170-265V |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED tipi: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 12V/24V |
| Uzunluk: | 5m/rulo |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Su Geçirmez LED Güç Kaynağı 12v 24v
| Model numarası: | XH-24W-B |
|---|---|
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
| Giriş Voltajı: | 170-265V |
DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Doğrusal Şerit Işık Bakır Temel Tek Yolu Malzeme 3000K / 4000K 6500K COB LED
| LED ışık kaynağı: | SMD2835 |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | DC24V |
| Malzeme türü: | Işıklı Şeritler |
DC12V 1W Piksel Noel LED Pixel Işık Şerit LED Işık Açık 3 Led İç
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Su Geçirmez Led Güç Kaynağı 150W 12V 24V Dış Mekan Güç Kaynağı Led Şerit Işıklar İçin
| ürün: | ODM ve OEM |
|---|---|
| Çıktı Akımı: | 12.5A/6.25A |
| Çıktı Gücü: | 150w |
SMD2835 IP67 RGB LED Işık Modülü 1.5W 150LM 12V DC Giriş Tam Renkli Işık Kaynağı
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Su Geçirmez IP67 RGBW 12V 30mm Dış Mekan Led Şerit Dış Mekan Programlanabilir Dekoratif Işık Peyzaj Lambası
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Model numarası: | XH-650W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş voltajı: | 110-265V |
LED Sürücü 36V 100W LED Güç Kaynağı Su Geçirmez IP67 LED Trafo LED Şerit LED Şerit İç Mekan Dış Mekan
| Öğeler Adı: | Güç kaynağı |
|---|---|
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| IP sınıfı: | IP67/IP65 |

