Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
DMX 512 Kontrolör LED Çizgi Işık 6m Uzunluk Bahçe Parkı Işıklama PC Malzemesi
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Çapraz: | 30 mm |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Kalıcı Dış Mekan Led Işıkları Alüminyum Profil IP67 Akıllı Wifi Kontrol Cihazı Ev Dış Cephe Noel Tatili Rgb Led Piksel Işığı
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
120 Derece Işın Açısı ile IP67 DMX LED Lineer Aydınlatma Şeritleri 100lm Işık Akısı
| Boyutu: | L1000 * W32 * H32 |
|---|---|
| Gerilim: | DC24V |
| led tipi: | SMD3535 |
5050 Su geçirmez 60leds / m 14.4W / M Esnek Led şerit Işık
| LED miktarı: | 60 led / m |
|---|---|
| güç: | 14.4W / m |
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
100W IP67 Su geçirmez SMD2835 LED Sel Işığı DMX512 Dış Işıklandırma Kontrol Sistemi
| Açı: | 160 |
|---|---|
| Uygulama: | İç/Dış Mekan Dekorasyonu |
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
Alüminyum Alaşım Malzeme ile SMD3535 Lineer LED Şerit Işık 24 Volt 0.5m / 1m
| Boyutu: | L1000 * W32 * H32 |
|---|---|
| Gerilim: | DC24V |
| led tipi: | SMD3535 |
Yüksek Enerji Verimliliği Güçlü Uyarlanabilirlik 110V 220V AC LED Sürücü Güç Kaynağı IP67 Su Geçirmez
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
| Güç dağıtımı: | 0.72,2W, 0.3W, 0.24W/LED, 1.5 |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC çıkış voltajı: | 12V |
|---|---|
| Giriş voltajı: | AC 170-265V |
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |

