Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
5050 Smd 3 Led Modül 0.75w 12v Ip67 RGB Enjeksiyon LED Modülü Led Şerit Işık Modülü
| boyut: | 77 * 16,7 * 7,8 milyon |
|---|---|
| Voltaj: | DC 12V |
| tip: | LED Modülleri |
İç ve Dış Mekan 400W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kaliteli IP67 Su Geçirmez Dekoratif Işıklar İçin
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
RGB LED Şerit Işıkları Smd 5050 5 Meter 12v LED Teyp Işık Şerit Su geçirmez IP20
| IP derecesi: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Uzunluk: | 5m/rulo |
| Lamba gücü: | 18W/m |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Model numarası: | XH-100W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 12V |
| Giriş voltajı: | 180-264V |
IP67 Su Geçirmez LED Güç Kaynağı 24V 36V 48V W 350W 500W LED Sürücü Dış Mekan Şerit Tabela Peyzaj Aydınlatması İçin
| Model numarası: | XH-350W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş Gerilimi: | 110-265V |
Dışarıda 400W 12V LED Sürücü LED Güç kaynağı Dekoratif lambalar için yüksek kaliteli IP67 su geçirmez
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Su Geçirmez LED Güç Kaynağı 12v 24v
| Model numarası: | XH-24W-B |
|---|---|
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
| Giriş Voltajı: | 170-265V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |

