Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 232 Ürünler.
Çok fonksiyonel Işıklama Ürünleri FPC Esnek PCB Tablosu ve Epistar5050 Çipli LED Şerit Işığı Set başına 15m
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED şerit ışığı |
Yüksek kaliteli Ürünler 2m Set Başına LED Şerit Işık, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Fabrika fiyatı çok fonksiyonel aydınlatma Ürünler 2m Per Set LED Çizgi Işık FPC Esnek PCB Taşı ve Epistar5050 Çip ve farklı rengi destekle
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Dekorasyonlarda yaygın olarak kullanılan led şerit ışık Akıllı Esnek İç Mekan DV12V SMD5050 RGB LED Işık Şeridi Ev Dekorasyonu için Renkli Şerit Işıklar
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Adreslenebilir LED Şerit Işık IP67 Su Geçirmez DC12V DC24V Modül Tasarımı 3M Bant İç Mekan Dış Mekan Dekorasyonu
| CCT: | 3000K,4000K,5000K,6000K |
|---|---|
| Kısaltılabilir: | Evet |
| Modeli: | LED şerit ışığı |
6m Per Row LED Çizgi Işığı IP67 Bahçe Parkı Işığı için Uygun
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
IP67 DMX512 Kontrol LED Çizgi Işık Lambası Tematik Parklar İçin Açık Çevre Manzara Dekorasyonu
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çapraz: | 40mm |
SPI Kontrolörü LED Çizgi Işığı Bahçe Parkı Işığı PC Malzeme Işık Telleri
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
Esnek COB LED Şerit Işık Suya Dayanıklı IP67 RGB 24v Yüksek Yoğunluk Noktasız
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | 24V |
| IP derecelendirme: | IP67 |
CE RHOS Listed 110V 220V AC LED Sürücü Güç kaynağı IP67 Su geçirmez Dışarıda LED Çizgi Işık Projesi için 3 Yıllık Garanti
| Yeterlik: | ≥% 85 |
|---|---|
| Sertifika: | CE ROHS |
| Koruma: | Kısa devre/aşırı sıcaklık/aşırı yük |

