Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial Lighting
| Boyut: | 225mm*53mm*19mm |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila +60 ° C |
| Güvenlik standartları: | CE, Rohs |
Dış Mekan Suya Dayanıklı IP67 LED Nokta Işığı 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Ürün adı: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Renk: | RGB |
1.5W Smd3535 DC24V RGB 30mm LED Nokta Işık Mucize Fasulye Açık Su Geçirmez IP67
| Ürün adı: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP67 |
| Renk: | RGB |
Kalıcı aydınlatma çözümü dış mekan led şerit dekoratif aydınlatma bina cephesi için
| Ürün Adı: | Noel Işıkları Led Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | açık hava manzarası |
| Malzeme: | bilgisayar |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Model numarası: | XH-350W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş Gerilimi: | 110-265V |
Mucize Fasulye Ucs1903 12mm IP67 0.3W RGB LED Piksel Işık
| Uygulama: | peyzaj |
|---|---|
| güç: | 0.3W |
| Garanti (yıl): | 2 yıl |
30mm su geçirmez dekoratif led ışıklar
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Otel ve ofis cepheleri için su geçirmez SMD5050 DC24V LED şerit duvar yıkama lambası
| Ürün Adı: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| LED ışık kaynağı: | SMD5050*48 |
Die - Döküm Çinko Alaşımlı Gövde Malzemesi ile 12 Watt LED Doğrusal Aydınlatma Şeritleri
| Boyutu: | L1000 * W32 * H52 |
|---|---|
| IP sınıf: | 65 |
| Gerilim: | DC24V |

