Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Dekoratif12W LED Doğrusal Işık Çubukları Bahçe dekorasyonu için alüminyum lamba park dekorasyonu
| Ürün Adı: | LED Duvar Yıkayıcı Işık |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Duvar Yıkama Peyzaj Aydınlatması |
| Kontrol Modu: | DMX512 |
SMD2835 42LM 0.75W DC12V Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Aydınlatma açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz/yeşil/mavi/kırmızı |
Yüksek Parlaklık RGB 1W DC12V Su Geçirmez LED Işık Modülü Dış Mekan İç Mekan Reklamcılığı İçin
| Aydınlatma açısı: | 120 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | RGB |
SMD5050 DC24V Su geçirmez IP67 LED Çizgi Duvar yıkayıcı Dışarıdaki Otel Uygulaması
| Ürün Adı: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| LED ışık kaynağı: | SMD5050*48 |
Yüksek verimlilikli LED Sürücü Güç kaynağı Su geçirmez IP67 LED Mesh Ekranı LED Modülü LED Nokta Işığı 110-240AC Sabit Voltaj
| Depolama Sıcaklığı: | -40°C ila +60°C |
|---|---|
| Görünüm: | Kapalı su geçirmezlik |
| Ambalaj: | 10 adet/ctn |
CE ROHS ile 24V 10A 120W IP67 su geçirmez Led Sürücü Trafo
| Ambalaj bilgileri: | 45 * 31.5 * 20cm / 50pcs G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Yüksek Verimli 12V/24V 24W/36W/60W/150W Su Geçirmez AC DC Kabin IP67 LED Aydınlatma için 110V
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
24V IP67 Su Geçirmez 120W LED Sürücü Trafo Anahtarlamalı Güç Kaynağı Bina Cephe Nokta Işıkları İçin
| Diğer Özellik: | LED su geçirmez sürücü IP67 |
|---|---|
| Öğe Adı: | XH-24V120W |
| Malzeme: | Alüminyum kabuk |
Dış Mekan Su Geçirmez Yenileme İnce LED Güç Kaynağı İç Mekan 800W LED Şerit Tabela Işıklı Kutu Sürücüsü 24V Anahtarlamalı Güç Kaynağı
| Service: | ODM&OEM |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Product Size: | 265*120*56mm |
Su geçirmez LED Güç kaynağı DC Değiştirme 12v 100W Ip67 LED Sürücü Dış Led Işıklandırma için
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |

