Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kaliteli IP67 Su Geçirmez Dekoratif Işıklar için
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
|---|---|
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
| Depolama Sıcaklığı (℃): | -40 - 60, |
Su geçirmez Dekoratif SMD3535 30mm LED Nokta Işığı IP67 12V Dış Işıklandırma
| Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Görev: | Dekoratif |
Düşük Fiyatlı İnce LED Güç Kaynağı IP67 İç Mekan Dış Mekan 500W LED Şerit Sürücü DC24V Anahtarlamalı Güç Kaynağı
| Çıktı gücü: | 480W |
|---|---|
| Tip: | IP67 Su Geçirmez LED Güç Kaynağı 12V |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C--+60°C |
IP67 Su geçirmez LED Güç kaynağı 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Dış Led Sürücü
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Su geçirmezlik derecesi: | IP67 |
| ürün adı: | Güç kaynağı |
Açık hava 200W 12V 24V IP67 Su geçirmez LED Sürücü LED LED Işık için güç kaynağı
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Moda: | 200w su geçirmez LED güç kaynağı |
| Koruma: | Kısa devre, aşırı yük, aşırı voltaj |
400W 24V IP67 Su geçirmez LED Sürücü LED Transformör Değiştirme Güç kaynağı
| Yeterlik: | > %93 |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| giriş: | AC180-264V |
24V 12V Güç kaynağı Su geçirmez Yüksek Kalite LED Sürücü LED Çizgi Işıklar LED Modülü CE RoHS Sertifikalı
| Boyut: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Bağlantı: | Tel |
| Kullanım: | Led Ekran , led ışık , led şerit |
12V IP67 su geçirmez Led CE ROHS 200W Güç Kaynağı 10W Şeritleri
| Gerilim: | 12V 24v |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
Yüksek yoğunluklu 480LEDs Yüksek verimlilik 24V IP67 Sıcak Beyaz 2700K Noktasız 8mm COB LED Çizgi Işık Keti Ev Bahçe Tavanı
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
SMD5050 DC24V Su geçirmez IP67 LED Çizgi Duvar yıkayıcı Dışarıdaki Otel Uygulaması
| Ürün Adı: | LED Duvar Yıkayıcı Işık |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Duvar Yıkama Peyzaj Aydınlatması |
| Çizgi açısı: | 10*60 |

