Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
12W 24V LED Lineer Aydınlatma Şeritleri, Açık Yapı İçin Sıcak Beyaz LED Tüp Işık
| Boyutu: | L1000 * W32 * H52 |
|---|---|
| Gerilim: | DC24V |
| led tipi: | SMD3535 |
Açık İçin RGB Renkli Lineer LED Şerit 30000 H Ömrü 288000mcd Yoğunluk
| Güç: | 721 |
|---|---|
| Boyutu: | L1000 * W28 * H25 |
| IP sınıf: | 65 |
Dış Mekan Güç Kaynağı DC12V DC24V Su Geçirmez Led Sürücü Işık Modülü ve led nokta ışığı için
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
|---|---|
| Güç dağıtımı: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garanti: | 2 yıl |
Ip67 Fabrika Tedarikçisi AC100-265V 400W LED Güç Kaynağı Sürücüsü Transformatör Aydınlatma Sürücüsü
| Gerilim: | 24V |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Renk: | müşterilerin ihtiyacına göre |
Yüksek Parlaklık Led Esnek Şerit Işık Neon Burcu DC12V 10W / M RGB DC512
| İsim: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Renk: | tek renk |
| Güç: | 10W/M |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Nokta Işık Kaynağı Kalıcı Eave Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
SMD5050 IP67 RGB LED Piksel Yılbaşı LED Şerit Işık 0.9Watt DC15V
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Yüksek verimlilik 100W 300W 24V LED Sürücü LED Güç kaynağı IP67 LED Işık Kaynağı için Su geçirmez
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
IP67 Su Geçirmez Dış Mekan LED Güç Kaynağı 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Gerilimi: | 12V/24V |

