Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Mucize Fasulye F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar Sign için LED Piksel Işık
| Işın açısı: | 120 derece |
|---|---|
| LED Türü: | F5 |
| renk: | Tek renk |
Fabrika Toptan Satış Yağmur Geçirmez 12V 24V 100W Transformatör LED Anahtarlamalı Güç Kaynağı AC DC Su Geçirmez LED Tabela ve Şerit
| IP sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Kullanım: | Işık, endüstri, inşaat |
| Yeterlik: | %87,5 |
12V 24V Ultra İnce ve İnce Led Güç Kaynağı 100W 300W 400W 600W IP67 Voltaj Sabit Akım Aydınlatma LED Sürücüsü
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
12V 24V DC LED Güç Kaynağı IP67 Transformatör LED Sürücü LED Işık İçin
| Başvuru: | LED Işık |
|---|---|
| ÇIKIŞ Gücü: | 200W |
| Anahtar kelime: | led sürücü, led güç kaynağı |
2904 RGBW Led Nokta Işık IP67 Dış Mekan Suya Dayanıklı 1903 RGB LED Işık Dizisi
| Led ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| Örtmek: | şeffaf kabuk/sütlü kabuk |
| Başvuru: | Müstakil ev, PEYZAJ, Bina Cephesi |
IP67 Su geçirmez Dış LED Güç kaynağı 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w LED Sürücü için
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
DC24V 50mm LED Nokta Işıkları Mucize Fasulye IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512
| Ürün adı: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 2,5 W |
| Gerilim: | DC24V |
24v DMX512 Kontrol LED Çizgi ampul ışığı, tema parklarında dış mekan peyzaj dekorasyonu için
| Ürün Adı: | Kalıcı Led Noel Nokta Işıkları |
|---|---|
| Ip derecesi: | IP 67 |
| Kontrol Modu: | DMX512 Kontrolü |
% 86 Verimlilik 8.3A 200w Su Geçirmez Led Güç Kaynağı 12v 24V
| Uygulama: | LED ışığı |
|---|---|
| çıkış gücü: | 200w |
| Kelime: | led sürücü, led güç kaynağı |
86% Verimlilik 8.3A 200w Su geçirmez LED Güç kaynağı 12v 24V Adaptör Sabit Voltajlı Değiştirme Güç kaynağı
| Uygulama: | LED ışığı |
|---|---|
| Çıktı Gücü: | 200W |
| Anahtar Kelime: | led sürücü, led güç kaynağı |

