Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Ultra ince LED şerit sürücüsü AC180-264V 60HZ DC 45V 1000W 1200W 1500W Slim LED Modülü Değiştirme Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-1000W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 45V |
| Giriş voltajı: | 180-264V |
Su geçirmez LED Lens Serisi Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Akıllı Şerit Işık Esnek
| Su geçirmez: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1 metre |
| Voltaj: | 24v |
LED Sürücü 12V 100W LED Güç kaynağı Su geçirmez IP67 LED Transformörü LED Teyp LED Şerit İçeride Dışarıda
| Öğeler Adı: | Güç kaynağı |
|---|---|
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| IP sınıfı: | IP67/IP65 |
10W DC 40V - 80V Swithcing Modu Sabit Akım Su geçirmez LED Güç Kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Dış Mekan LED Aydınlatma 2400mA Sabit Akım Su geçirmez LED Güç Kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Sabit Akım Su geçirmez LED Güç Kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
IP65 Su geçirmez LED Sürücü 400W Kanal Mektup Işığı 30000 Saat
| Ambalaj bilgileri: | 38*29*15CM/50 ADET GW:16KGS KB:15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
Yüksek kaliteli Farklı led modülü ve En İyi ürünler Tek Renk 3 SMD9240 Led Modülü Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v Çin'den, Çin'in önde gelen ürün pazarı Tek Renk LED modülü 3.5
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Kalıcı ve Enerji tasarrufu sağlayan LED Güç kaynağı 12V 24V İçeriye açık Led Işık Modülü Nokta Kaynağı
| Koruma: | Su geçirmez IP67 |
|---|---|
| Karartma kontrolü: | Hiçbiri |
| Muhafaza: | Oksidasyon Paslanmaz Alüminyum Kabuk |
Yüksek verimlilik 12V 24V açık hava LED sürücü güç kaynağı kısa devre koruması ile aydınlatma projeleri için AC DC
| Çıkış Kablosu: | tek çıkış kablosu |
|---|---|
| Çıktı: | 3000mA; 20-36V |
| Anahtar kelime: | LED sürücü |

