Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
DMX Madrix SMD 5050 Tek Led Nokta Işıklar IC Programlanabilir Dekoratif
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| Boyut: | İhtiyaca Göre |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
3 Yıllık Garanti IP67 24v 36v Su geçirmez güç kaynağı 250w Dışarıda LED Sürücü
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Öğeler Adı: | Güç kaynağı |
| Su geçirmez derecelendirme: | IP67 |
Yüksek Verimli Neon LED Esnek Akvaryum Aydınlatma Şeridi 12V Led Işıklar Su Geçirmez Yumuşak LED Flex Neon Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
40mm 50mm DC24V Su Geçirmez RGB LED Işık Bina Aydınlatması için
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | 40MM |
| IP oranı: | IP67 |
Süper Renk Eğlence Parkı Led RGB Pixel Dönme Dolap Dekorasyon
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Su Geçirmez LED Modüller Çok Renkli LED Modül Modül DC12V LED Arka Işık Enjeksiyon Modülü
| Sertifika: | CE, RoHS |
|---|---|
| Uygulama: | Reklam Kanal Mektubu |
| Ürün Adı: | Enjeksiyon Led Modülü |
LED Sürücü 100W 200W 400W 600W 800W LED lambalar için LED güç kaynağı
| ürün adı: | Güç kaynağı |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| verimlilik: | % 85 |
Yüksek Kaliteli LED Sürücü İnce Değiştirme Modu Elektrik Tedarikçisi Modül Endüstriyel Işıklandırma için LED Transformörü
| Aşırı voltaj koruması: | Evet |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler: | Su geçirmez LED Güç Kaynağı 12V 400W |
| Giriş: | AC90-265V |
Yüksek verimlilikli IP67 RGB Modülü SMD2835 150LM 2W'da çıkış
| Aydınlatma açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Renk: | Beyaz |
Ultra ince gümüş AC200V LED güç kaynağı 400W sabit voltajlı LED sürücüsü bant lambaları için
| Model numarası: | XH-400W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 12V |
| Giriş Gerilimi: | 200-240V |

