Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
Waterproof 60W 100W 200W 300W 400W Constant Voltage AC 100-265V DC 12V 24V Led Driver Transformer Switching Power Supply
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Güvenilir Enerji tasarrufu 12V 24V Güç kaynağı LED Sürücü 400W LED anahtarlama güç kaynağı ışık kutusu için
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Fabrika Doğrudan Satış Ultrathin Silent Led Değiştirme Güç kaynağı Led Driver Değiştirme 110-240V Geniş Voltaj Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Ekonomik 12V/24V 400W AC'den DC LED Sürücü Ultra İnce İnce LED Değiştirme Güç kaynağı İç mekan aydınlatması için
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Ultra İnce 5v 12v 24v 48v 36w 60w 100w 150w 200w 300w 400w Sabit Voltaj AC DC Led Anahtarlamalı Güç Kaynağı
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
Ultra-Zayıf 12V 24W LED Sürücü Siyah Elmas Doğrusal Akıllı Değiştirme LED Işıklandırma Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
LED ışığı için AC'den DC'ye 12V 10A 20A 30A LED Adaptör Transformörü
| Giriş voltajı: | AC 100-240V |
|---|---|
| Başvuru: | LED şerit / CCTV kamera / endüstriyel |
| Korumalar: | Kısa Devre Aşırı Sıcaklık Aşırı Yük Aşırı Gerilim |
IP67 sabit voltaj LED güç kaynağı için şerit ışık, 40W LED sürücü
| Ambalaj bilgileri: | 47 * 24 * 17,7 CM/45PCS G.W:14KGS N.W.:13KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DC 12V DC 24V Sabit Gerilim İÇİN AC 220V LED Şeritler için Driver Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

