Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Toptan satış Super Bright Flexible Backlit LED Şeritler Işık Fleksibel SMD 5050 LED Şerit Işık Fleksibel PCB DC12V
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Koruma: | IP65 |
| Büyük: | Pc |
Mavi Amber Pembe Pencere Esnek LED Şerit Işıklar 110V / 220V 108W / Makara
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | Aylık 50000M |
LED Neon Çizgi Işık SMD 2835 5050 Esnek LED Işıklar RGB İç ve Dış Dekorasyon Işıklandırması
| Örnekleme süresi: | 7 iş günü |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Çalışma Gerilimi: | 12V/24V |
Akıllı Esnek Dahili DV12V SMD5050 RGB LED Işık Çizgi Ev Dekorasyonu İçin Renkli Çizgi Işıklar
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
|---|---|
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Garanti: | 2 yıl |
60LED'li RGB DMX LED Şerit Neon Işıklar Konut Aydınlatması Ticari Aydınlatma İçin
| Gerilim: | DC12/24V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 35000Saat |
48 LED Su geçirmez LED Lens Çizgi Işığı Dış İşaret ve Mimarlık Işığı için
| Model: | Led Şerit Işık |
|---|---|
| Giriş: | 24v |
| Kullanımı: | kapalı, açık |
LED Şerit WS2812B WS2812 Pikseller RGB Dijital LED Şerit Esnek Sihirli Rüya
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |

