Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
7512-5050 RGB LED Modülü 0.72W LM60-66LM Açı 160 IP65 Işık Kutusu İle Farklı Işıklı Karakterleri Görüntüleme
| Güç: | 0,72 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
DV12V SMD5050 RGB LED Şerit Işık 60LED/M Renkli Akıllı Şerit Işıklar Bina Reklamcılığı İçin
| Ürün Türü: | Aydınlatma |
|---|---|
| LED miktarı: | 60 LED/m |
| Gölge Tipi: | bilgisayar |
DC12V 5050 Led Şerit Işıklar 5054 2835 5M Süper Parlak Esnek Şerit LED Işık Smd Esnek Led Şerit Işıklar
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC5V/12V/24V |
| IP derecelendirme: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Ip20 RGB Çizgi Işık Yapışkan Destek Işık Düğümleri ile Akıllı LED Çizgi
| LED miktarı: | 60leds/m |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Güç: | 14.4W/m |
Esnek 12v 120Led / M 5m / Roll Smd5050 Led Şerit Işık
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | DC5V / 12V / 24V |
| IP derecelendirme: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
Yüksek Kaliteli 24V/12V LED Çizgi Işık 10 Metre 144LED 2835 SMD Tüm Bakır Arkaplan 1Lamp 1Cut Uzaktan Kumanda
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
24V/12V LED Şerit Işığı 10 Metre 144LED 2835 SMD Tüm Bakır Arkaplan 1Lamp 1Cut Uzaktan Kumanda IP20
| Model: | smd 5050 |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Lamba gövde malzemesi: | Bakır |
Beyaz Kırmızı Yeşil SMD 5050 Cove Esnek LED Şerit Işıklar 12V / 24V 90 adet / m
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | Aylık 50000M |
Ev CE ROHS İçin Yüksek Parlaklık IP68 5050 RGB Esnek LED Şerit Işıklar 12V
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | Aylık 50000M |
Çok Fonksiyonlu Aydınlatma Ürünleri, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile 2m'lik Set Başına LED Şerit Işık
| Ambalaj bilgileri: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, D/P |

