Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Noel Dekorasyonu için 12V Smd5050 RGB 60Led / M Led Şerit Işıklar
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 |
|---|---|
| renk: | R / G / B / E / W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Led Strip Lights SMD 5050 Flexible Waterproof Led Strip Lights Smart RGB
| LED miktarı: | 60leds/m |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Güç: | 14.4W/m |
Rgb Led Şerit Işıklar 5M 60Led / M Programlanabilir WS2811 RGB 5050 LED Şerit Dijital Adreslenebilir Mag
| IP derecelendirme: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
|---|---|
| uzunluk: | 5M / Rulo |
| Lamba Gücü: | 18W / m |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Çizgi Işık Esnek 60Leds/M Yüksek Güçlü LED Işıklar
| Hizmet: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Ürün Ağırlığı: | 0.5kg |
Esnek RGB LED Şerit Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | Aylık 50000M |
Dekoratif RGBW 24V 12V Su Geçirmez Dış Mekan Akıllı Led Şerit Işık Özel 5050 5M 10M 15M Tekerlek Işık Şeritleri
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
5050 Su geçirmez 60leds / m 14.4W / M Esnek Led şerit Işık
| LED miktarı: | 60 led / m |
|---|---|
| güç: | 14.4W / m |
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
Çok fonksiyonel Işıklama Ürünleri FPC Esnek PCB Tablosu ve Epistar5050 Çipli LED Şerit Işığı Set başına 15m
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED şerit ışığı |
Fabrika fiyatı çok fonksiyonel aydınlatma Ürünler 2m Per Set LED Çizgi Işık FPC Esnek PCB Taşı ve Epistar5050 Çip ve farklı rengi destekle
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Yüksek kaliteli Ürünler 2m Set Başına LED Şerit Işık, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |

