Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Kanal Mektubu için 500LM 0.75W Led Işıklı Işık Modülü 12v Lens
| Kontrol: | UCS1903 , DMX512 |
|---|---|
| boyut: | 78 * 18 * 9 milyon |
| Voltaj: | DC 12V |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
6W / M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led / M Flex led şerit ışıklar
| Led ışık kaynağı: | SMD2835 |
|---|---|
| renk: | Beyaz / Sıcak Beyaz |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Dış Mekan Suya Dayanıklı IP67 LED Nokta Işığı 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Ürün adı: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Güç: | 1,5 W |
| Renk: | RGB |
Oturma odası koridor aydınlatma dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak için gömülü LED doğrusal ışık
| Uygulama: | bina cephe aydınlatması,Köprü,reklam tabelası vb. |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Garanti: | 2 yıl |
Miracle Bean yüksek kaliteli DMX512 ip65 su geçirmez renkli açık hava LED doğrusal ışıklar
| Çalışma süresi: | 30000H |
|---|---|
| Güç: | 12W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Miracle Bean yüksek kaliteli DMX512 ip65 su geçirmez renkli açık hava LED doğrusal ışıklar
| Çalışma süresi: | 30000H |
|---|---|
| Güç: | 12W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
En İyi Kalite Tek Renk 3 Smd9240 Led Modül Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Tip: | LED Modüller |
Yüksek kaliteli Farklı led modülü ve En İyi ürünler Tek Renk 3 SMD9240 Led Modülü Tabela Işığı Dış Mekan Lens 3.5w Işıklar 12v Çin'den, Çin'in önde gelen ürün pazarı Tek Renk LED modülü 3.5
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Yüksek Verimli Neon LED Esnek Akvaryum Aydınlatma Şeridi 12V Led Işıklar Su Geçirmez Yumuşak LED Flex Neon Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |

