Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Esnek LED Neon Şerit Yüksek Parlaklık 12V 24V Su geçirmez CE RoHS Sertifikalı Aydınlatma Dükkan İşareti
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
| Garanti: | 2 yıl |
12w DMX512 renk ip65 su geçirmez dış dekoratif LED ışık şeridi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| IP derecesi: | IP6 |
| Çalışma süresi: | 30000H |
LED Dekorasyon Aydınlatma RGB LED Piksel Şerit Işık Dış Suya Dayanıklı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Yüksek lümen IP68 20mm Çok - Renk RGB LED Piksel İçin Cruises Dekorasyon
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Çok - Renk RGB LED Piksel
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
Su geçirmez yeni toptan renk DMX512 SMD5050LED doğrusal ışık
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| Sürüş modu: | DMX512 |
Different led module and Best products Single Color 3Led Module Signage Light Outdoor decorations
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
En iyi ürünler Tek Renkli 3 Smd9240 LED Modül İşaret Işığı Dış Lens 3.5w Işıklar 12v
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kalite IP67
| Güç: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Ağırlık: | 1.45Kg |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC çıkış voltajı: | 12V |
|---|---|
| Giriş voltajı: | AC 170-265V |
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |

