Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Yüksek Parlaklık 5050 RGB LED Şerit Işığı DC12V Dekorasyon Şerit Işığı Rgb Wifi IP65 Su geçirmez ve IP20
| Uzunluk: | 5m |
|---|---|
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
| LED çip: | Epistar veya özelleştir |
12V RGB LED Çizgi Işık SMD5050 Kapalı ve Kapalı Dekoratif Işık için Esnek Suya Karşılıklı Teyp
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
RGB Led Strip Lights Smd 5050 300 Leds 5Meter 12v Led Tape Light Strip Ribbon Light Not Waterproof IP20
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD5050 |
| IP sınıfı: | IP65 |
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
10m SMD 5050 RGB LED Şerit ABS Gövde Akıllı Telefon Uygulama Kontrolü Dekoratif Aydınlatma
| Origi'nin Yeri: | Shenzhen Çin |
|---|---|
| Lamba gövdesi: | ABS, BAKIR |
| CRI (Ra>): | 80 |
RGB LED Şerit Işıkları Smd 5050 5 Meter 12v LED Teyp Işık Şerit Su geçirmez IP20
| IP derecesi: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Uzunluk: | 5m/rulo |
| Lamba gücü: | 18W/m |
IP65 derecelendirilmiş RGB LED Çizgi Işık 12V Eğimli Teyp SMD5050 İçeride Dışarıda Kullanım
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
Dekorasyonlarda yaygın olarak kullanılan led şerit ışık Akıllı Esnek İç Mekan DV12V SMD5050 RGB LED Işık Şeridi Ev Dekorasyonu için Renkli Şerit Işıklar
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
Promosyon Paketleme DC12V Su Geçirmez IP65 SMD 5050 300LED Tam Renkli Esnek LED Şerit Işıklar
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED tipi: | SMD5050 |
| IP Sınıfı: | IP65 |
Uygulama ile kontrol edilen 5V RGB LED Çizgi Işıkları Araba Odası Dekorasyonu Partisi 60leds/m IP20/IP65/IP67/IP68
| LED miktarı: | 60Led/M |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Güç: | 14.4W/M |

