Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Çok Fonksiyonlu Aydınlatma Ürünleri, FPC Esnek PCB Kartı ve Epistar5050 Çipi ile 2m'lik Set Başına LED Şerit Işık
| Gerilim: | 12V |
|---|---|
| Çip kaynağı: | SMD5050 |
| Aydınlık akı: | 300Lm |
DC 12V Yüksek Lumens Çıktı LED Şerit Işığı 5050 300leds Arkaplan Işığı 5M Şerit Işığı LED Şerit Işığı
| Öğeler Adı: | LED şerit ışığı |
|---|---|
| LED tipi: | SMD5050 |
| IP sınıfı: | IP65 |
Esnek Aydınlatma SMD2835 DC12V RGB Esnek LED Şerit Işık Reklamcılık İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Vattlık: | 72W |
| Voltaj: | DC 12V |
Esnek Duvar Bandı Aydınlatması için SMD5050 DC12V RGB Esnek LED Şerit Işık
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Vattlık: | 18W |
| Voltaj: | DC 12V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Güç: | 1.2W, 0.72W, 15W, 12W ±%10, 0.9W/Modül |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Yayan renk: | Doğal beyaz, serin beyaz, üç renkli (kırmızı-mavi-yeşil), mavi, saf beyaz |
IP67 Waterproof LED Strip 5050 DC12V 60LEDs/m Flexible LED Light RGB RGBW 5050 LED Strip Light
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Best Sellers Led Light Plant Strip 12V SMD 5050 CRI 80 Flexible RGB Waterproof Led Strip Lights
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Güç giriş voltajı: | AC110-220V |
| Öğe türü: | Işık Telleri |
Smd 5050 150 LED LED Çizgi Işıklar RGB Tam Renkli 5 Meter 12v LED Teyp Işık Çizgi Işık Su geçirmez IP20
| Hayat: | 30000h |
|---|---|
| Paketi: | 5 m/dize |
| Aydınlık yoğunluk: | Yüksek parlaklık |
5050 LED Şerit Işık 12V Çıplak Kart Tasarımı Enerji Tasarruflu Esnek Işık, Tabela ve Doğrusal Projeler için
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan Kumanda, bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |

