Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ 5050 rgb led strip light ] Kibrit 95 Ürünler.
Çok Renkli RGB LED Neon Şerit Işık 12V IP65 Su Geçirmez Dekoratif Aydınlatma
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 50000hours |
Su geçirmez Dış Bahçe Dekorasyonu SMD 5050 DC 24v Esnek Aydınlatma ile LED Şerit
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
Su geçirmez SMD 5050 DC 24v Esnek Işık LED Çapraz Festival Dekorasyonu için
| Ürün Adı: | LED Işık Dizisi |
|---|---|
| Kullanımı: | Açık Hava Festivali Dekorasyonu |
| Malzeme: | bilgisayar |
IP20 DC12v SMD5050 30led / M 7.2w Esnek Led Şerit
| Led ışık kaynağı: | SMD5050 |
|---|---|
| renk: | R / G / B / E / W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
8mm 320LED'li COB LED Şerit Özelleştirilebilir Renk Sıcaklığı Ev Aydınlatması Ticari Aydınlatma İçin
| Gerilim: | DC 12V |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ömür: | 35000Saat |
DMX Madrix SMD 5050 Tek Led Nokta Işıklar IC Programlanabilir Dekoratif
| Ürün: | reklam tabelası mektubu |
|---|---|
| Boyut: | İhtiyaca Göre |
| IP oranı: | dış mekan IP67 |
WS2811 Esnek Led Şerit Adreslenebilir 5050 RGB 12V 24v 300LED'ler Rüya Renkli Halat Işık
| LED miktarı: | 60 led / m |
|---|---|
| IP Sınıfı: | IP20 / IP65 / 67 / IP68 |
| güç: | 14.4W / m |
Özel LED Şerit 5050 12V/24V 60 LED Şerit 12v 24v SMD2835 RGBW Esnek LED Işık Şerit Dekorasyonu
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Miracle Bean IP65 Yüksek parlaklık yüksek kalite 12w RGB açık hava LED doğrusal aydınlatma şeridi
| Çalışma süresi: | 30000H |
|---|---|
| Güç: | 12W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

