Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
24V Parlaklık 50mm Pixel LED Nokta Işığı Dış Bina Çevre Işığı
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |
Çok Satan 50mm Akıllı Piksel Rgb Işık Led Dekorasyon Su Geçirmez Noel Renkli Nokta Işıkları
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 50 mm |
RGB Su Geçirmez Led Piksel Nokta Işığı Akıllı Kontrol Cihazı Renkli Nokta Işık Kaynağı ve PC Gövde Malzemesi
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | LED Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Toptan 2835 Piksel Şerit Işık Tam Renkli IP 65 Su Geçirmez DC12V Led Şerit Işık Reklam Tabela İçin
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Anahtar Modu: | Uzaktan kumanda, bluetooth |
Su geçirmez kalıcı IP67 LED Işık Modülü RGB Sabit Piksel Işıklar LED Nokta Kaynağı Işık Dış Dekorasyon
| Görüş Açısı: | 120° |
|---|---|
| Garanti: | 3 Yıl |
| Gerilim: | DC24V |
İçeride Dışarıda 30mm IP67 Su geçirmez RGB Tam Renkli LED Piksel Dekoratif Işık DJ Sahne Parti Eğlence Yer Atmosfer Layout
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
|---|---|
| Kabuk Malzemeleri: | bilgisayar |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
1.2W SMD3030 modülü ışık piksel ışık programlanabilir sihir adreslenebilir reklam sözü LED ışık
| Size: | 48mm x 34mm x 34mm |
|---|---|
| Product name: | Led Module |
| Application: | advertising,car,truck |
Dış Çevre Lambaları RGB Pixel Lambaları Ev İçin
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Çapraz: | 50 mm |
Su geçirmez Piksel Noktası Işık Kaynağı 30mm SMD5050 IP67 DC12V Dış Yapı için Voltaj
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Çapraz: | 30 mm |
| IP derecesi: | IP67 Su Geçirmez |
Özelleştirme IP67 20mm Su Geçirmez Akıllı RGBW SPI LED Çatı Altı Kalıcı Saçak Işıkları Uygulama Kontrolü Uzaktan Piksel Nokta Işıkları
| Anahtar kelime: | LED Eave Işıkları |
|---|---|
| Işın açısı: | 120 derece |
| LED tipi: | SMD 5050 |

