Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Yüksek parlaklık ve DMX512 kontrolü ile IP67 40mm piksel LED nokta ışığı
| Kullanımı: | Açık Hava Bina Peyzaj Aydınlatma |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| IP derecesi: | IP67 |
Dış mekan büyüsü RGB SMD5050 1.5W DC24V Çalışma Voltajı Akıllı ev piksel tavan lambaları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış Holiday Rgbw 24V LED Eave Lights Dış Su geçirmez Piksel Noktası Işık
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
RGB Çoklu Renk Değiştirme LED Piksel Noktası Işık Bina Evi Dış Işıklandırma 24V IP67 Su geçirmez 50mm
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
SMD5050 1.5W RGB LED Piksel Noktası Işık Dış Işıklandırma 50mm Bina Evi IP67 Su geçirmez 24V
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Renk: | RGB |
RGB Çok Renkli Değişken LED Piksel Noktası Işığı 24V SMD5050 50mm Bina Evi için IP67 Su geçirmez Dış Işık
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
DC12V Adreslenebilir Noel Kalıcı Dış Mekan Saçak Işığı Akıllı Ev Dış Cephe Led Piksel Saçak Işığı
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
|---|---|
| Güç: | 1W |
| Türü: | Yönlendirilmiş |
LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Dış Ev Aydınlatması IP67 24V 50mm 1W Dış 1800K-6500K
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta Işık Kaynağı |
| Görüş Açısı: | 120 |
LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Dış Ev Işığı IP67 24V 50mm 1.5W Dış RGB
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Öğe türü: | Nokta Işık Kaynağı |
| Görüş Açısı: | 120 |
2904 RGBW Led Nokta Işık IP67 Dış Mekan Suya Dayanıklı 1903 RGB LED Işık Dizisi
| Led ışık kaynağı: | SMD3535 |
|---|---|
| Örtmek: | şeffaf kabuk/sütlü kabuk |
| Başvuru: | Müstakil ev, PEYZAJ, Bina Cephesi |

