Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2148 Ürünler.
Su geçirmez Ip65 12V Smd 3535 LED Işık Modülü Işık Üreticileri İşaretler İçin LED Modülleri
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
Su geçirmez Ip65 12V Smd 3030 LED Işık Modülü Işık Üreticileri İşaretler İçin LED Modülleri
| Weight: | 8g |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Luminous Flux: | 360LM |
Daimi 20mm RGBW Plastik Piksel LED Eves Işıkları Dışarıdaki Eave Dekorasyon Işıklandırması
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
Yüksek Parlaklık 66LM Su geçirmez LED ışık modülleri Dış smd5050 12V Soğuk Beyaz enjeksiyon
| Ağırlık: | 8g |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50000 saat |
| Işık akışı: | 66Lm |
WS2811 RGB Piksel LED Dize Işıkları 5V 12V Programlanabilir 12mm Akıllı Tam Renkli Piksel LED
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl, 3 yıl garanti |
| Başvuru: | DMX Aydınlatma Çözümü |
RGB P62.5 Yüksek parlaklık piksel led ekran led örgü video perde su geçirmez esnek ekran led çığlık
| Ürün: | led ekran çığlık |
|---|---|
| Kontrol: | DMX512 |
| Boyut: | 25 mm/adet |
Mavi IC16716 9mm 0.1W Adreslenebilir Led Işık Dize
| Anma gücü: | 0.1W |
|---|---|
| Çıkış Gerilimi: | DC5V |
| IC Modeli: | IC16716 |
Miracle Bean su geçirmez IP671.2W smd2835 DC12V RGB LED aydınlatma modülü
| Ağırlık: | 8g |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50000 saat |
| Işık akışı: | 120 lm |
Yüksek Parlaklık 66LM Su geçirmez 3 LED ışık modülü Dış smd5050 12V Soğuk Beyaz enjeksiyon LED modülü
| Ağırlık: | 8g |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50000 saat |
| Işık akışı: | 66Lm |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Seti Rüya Rengi Noel Işıkları PC Shell Yapıştırıcı CE Sertifikalı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

