Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
30mm Led Kalıcı Dışarıda Piksel Nokta Işıkları Mühendislik Işıklandırması için Fabrika PC Vücudu
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
20mm LED Nokta Işık Kaynağı Adreslenebilir Renk IP67 DC12V Akıllı Kontrol Noktası Işık Dışarı Daimi LED Işık Modülü
| NEDEN OLMUŞ: | SMD 5050 LED'i |
|---|---|
| Delgeç Deliği: | 20mm |
| Lamba Gövde Malzemesi: | Plastik |
Led Nokta Işık 25mm 1800K-6500K IP67 Piksel Dış Mekan Su Geçirmez Piksel Nokta Aydınlatma
| Marka adı: | Miracle Bean |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP67 |
| Ürün adı: | led nokta ışık |
Noel Işıklandırması IP67 Akıllı Wifi Denetleyicisi Ev Dış Led Işıklar Pixel Dışarısı Tatil Işıkları
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
12V Noel RGB Piksel LED Dış Nokta LED Işıklar Kit
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Sıcak Satış Dış Su geçirmez DMX512 SMD3535 LED Piksel Perde Işığı
| LED Yapılandırması: | LED Hasır Ekran |
|---|---|
| volt: | DC12V |
| Size: | Customized |
Tatil Dekorasyonu Işıkları Rgbw 24v Noel Işık Dışarıda Led Pixel String Light
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Noel Yolu Işıkları 20mm RGBW LED IP67 Dış Su geçirmez Piksel Led Nokta Işık Kaynağı RGBW ışığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Noel Yolu Işıkları 20mm RGBW LED IP67 Dış Su geçirmez Piksel Led Nokta Işık Kaynağı RGBW ışığı
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
İyi Kalite Su geçirmez IP67 Noel Işığı Açık Hava Tatili Işığı Led Pixel Point Light
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

