Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2148 Ürünler.
Dış Su geçirmez Rgbw LED Nokta Tatil Noel Pixel Dekorasyon Işıkları LED Eave Işıkları
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Renk: | RGBW |
| adet/dize: | 30pc/50pc/100pc |
Dış LED Piksel Noktası Işık Kaynağı Seti Rüya Rengi Noel Işıkları PC Shell Yapıştırıcı CE Sertifikalı
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
IP67 12v Kalıcı Noel Tatil Dış Nokta Işıklandırması 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | LED nokta ışığı |
|---|---|
| Model numarası: | XH-H3003P12 |
| Öğe: | 30mm LED Pixel Light |
25mm DC5V 1903 LED Piksel Noktası Işığı DMX512 Adreslendirilebilir RGB Modülü
| Ürün Adı: | RGB LED Piksel Işığı |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| LED ışık kaynağı: | smd 5050 |
Mucize Fasulyesi LED Eğlence Serisi LED Işık 12V 2W RGB LED Piksel Işık
| Ürün: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D60S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
24V Dışarıda LED Eave Işıkları Noel Renkli Dekorasyon IP67 Su geçirmez SMD5050 Piksel Noktası Işık
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış Su geçirmez Piksel LED Nokta Işık Kaynağı 20mm RGBW Noel Track Işıkları 0.4W Qty/string 100pcs
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
DC24V 2W DMX LED Piksel Noktası Işık Su geçirmez SMD 3535 Alüminyum Profili
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | RGB Çok Renk Değiştirme |
| Çapraz: | 40mm |
Su geçirmez RGBW LED Piksel Noktası Işık Dizi Dış Çevre Sıcaklığı -40C-60C için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Düşük Voltajlı LED Piksel Nokta Işığı DC24V Adreslenebilir Aydınlatma Dış Mekan Bina Peyzaj Aydınlatması İçin
| Item Type: | Point Light source |
|---|---|
| Emitting Color: | Monochrome |
| Item: | 50mm led pixel light |

