Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Kalıcı Noel Led Piksel Nokta Işık 40mm 50mm DC24V 2W RGBW Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
2W RGB Kalıcı Led Piksel Nokta Işık 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
2W RGB Kalıcı Led Piksel Nokta Işık 20mm 30mm 40mm DC24V Alüminyum Profil
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
3535 LED Işık Kaynağı Eğlence İçin 30mm 12v Dış RGB LED Nokta Işıkları
| Uygulama: | İç Aydınlatma |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | >80 |
Kalıcı Tatil Noel RGB Piksel LED Uygulama Akıllı Kontrolör Dekorasyon LED Nokta Işıkları
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Renk: | gri |
| Çapraz: | 50 mm |
LED Alüminyum Kanal Alüminyum Profil ray aydınlatması LED Pixel Point Light için 50MM Noel tatil
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Çapraz: | 50 mm |
| IP derecesi: | IP67 |
IP67 Dışarıda LED Pixel Point Light String Holiday Smart Noel Dekorasyonları için
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Dış LED Piksel Noktası Işığı Alüminyum Kanal Profili 50mm Çaprağı IP67 Su geçirmez Bina Işığı
| ürün adı: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 3W |
Özel LED Nokta Işık Kaynağı IP67 DC36V Su geçirmez 2W Uzun mesafe iletimi Uzun ömürlü LED Işık Modülü
| Ang görüntüleme: | 120 ° |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -20-60° |
| Su geçirmez: | IP67 |
Özel LED Nokta Işık Kaynağı IP67 DC36V Su geçirmez 2W Uzun mesafe iletimi Uzun ömürlü LED Işık Modülü
| Ang görüntüleme: | 160 ° |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -20-60° |
| Su geçirmez: | IP67 |

