Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Yüksek Güç Kutusu Enjeksiyon Led Işık Modülü 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 Nokta Piksel Programlanabilir
| Giriş Voltajı(V): DC 12V: | DC 12V |
|---|---|
| Işık Akısı(lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Renk sıcaklığı: | 9000-11000K |
Nokta Piksel Programlanabilir Led Işık Modülü 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 Işık Kutusu Enjeksiyonu
| Giriş Voltajı(V): DC 12V: | DC 12V |
|---|---|
| Işık Akısı(lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Renk sıcaklığı: | 9000-11000K |
CE Sertifikası ve 3 SMD5050 RGBW LED'li Daimi Dış LED Işıklar
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
İşaret Kanalı Mektubu için Yüksek Voltajlı LED Işık Modülü 110V 220V AC Giriş 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1.5W piksel Dijital Modül
| Boyut: | 78mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 16g |
| LED miktarı: | 1 |
1W RGBW 30mm DC12V 5 Telli Tam Renkli IP67 Su Geçirmez LED Kaynak Piksel Nokta Işığı Dış Mekan Binalar için
| Cri: | Ra>85 |
|---|---|
| öğe: | reklam tabelası mektubu |
| Kurulum türü: | Yüzeye monte edilmiş |
120 Derece Çapı Köşe Ev Çıkış Duvar LED Işıklar Maye Aydınlatması Bina Dış Cephesi Dekorasyonu
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Profesyonel CE 0.3W 12mm Hasır Şapka Piksel Işık Perdesi Su geçirmez IP67 LED
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
Çok Renkli RGB LED Işık 50000 Saatlik LED Eğlence Işığı
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Uygulama: | eğlence |
| AÇIK RENK: | RGB |
Yüksek Lümenli IP65 Su Geçirmez LED Işık Üniteleri - Tabela ve Aydınlatma için 12V SMD 3535
| Boyut: | 78MM |
|---|---|
| Ağırlık: | 16G |
| LED miktarı: | 1 |
100-265V Giriş Voltajlı 12V 24V Led Işık Güç Kaynağı Led Sürücü 60w 100w
| Model numarası: | XH-100W-A |
|---|---|
| Boyut: | 199*62*31mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |

