Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2160 Ürünler.
Su geçirmez LED Güç kaynağı DC Değiştirme 12v 100W Ip67 LED Sürücü Dış Led Işıklandırma için
| Model numarası: | XH-100W-B |
|---|---|
| Boyut: | 225*53*19mm |
| Çıkış voltajı: | 12V/24V |
En iyi satılan kelebek eğlence yolculukları aydınlatma su geçirmez rgb eğlence parkı LED ışık fuar alanı ışık
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Uygulama: | İç Mekan/Dış Mekan |
| Kontrol modu: | uzaktan kumanda |
3 Lensli Dış Dekorasyon İçin LED Işık Modülü Enjekte Ve Su geçirmez 1.5W Güç Tüketimi
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Renk: | Beyaz/soğuk beyaz/sıcak beyaz |
130lm 1.5w SMD2835 Reklam İşareti İçin Led Işık Modülü
| Güç: | 1.5W |
|---|---|
| Sıcaklık: | -40℃-60℃ |
| Renk: | beyaz/kırmızı/sarı/yeşil/mavi |
Kalıcı Dış Işıkları Akıllı RGB Dış LED Işıkları Kapak Işıkları IP68 Bahçe Dekorasyonu İşleri için Su geçirmez Alexa Google
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Kurulum Türü: | Yüzeyde yerleştirilmiş |
| Renk sıcaklığı: | RGB |
IP68 Su geçirmez kapak aydınlatması Akıllı RGB Dış LED Işıklar 1.5W Wattage Bahçe Dekoru
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
|---|---|
| LED QTY: | 1 Led/adet |
| Çapraz: | 20mm |
Uzun ömürlü RGB Dış LED Işıkları Kapak Işıkları IP68 Bahçe Dekorasyonu İşleri için Su geçirmez Alexa Google
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |
|---|---|
| LED QTY: | 1 Led/adet |
| Çapraz: | 20mm |
25mm 1.5w Kalıcı yüksek kaliteli LED aydınlatma Noel LED tavan lambaları dekoratif lambalar
| Ampul tipi: | LED |
|---|---|
| Uygulama: | Dış Mekan/İç Mekan |
| Kullanımı: | Saçak Aydınlatması |
IP68 RgbW LED Işık Parti Noel Işıkları Dış Su geçirmez Nokta Tatil Işıkları
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Fabrika fiyatı 3LED 2W DC12V açık hava su geçirmez LED ışık modülü reklam aydınlık karakterler
| Işık efekti: | 80 |
|---|---|
| Voltaj: | DC12V |
| Renk sıcaklığı: | 6500K |

