Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ pixel led light ] Kibrit 2148 Ürünler.
Kalıcı Noel Işığı LED Smd3535 DMX 512 12V RGB Dijital 30mm Adres edilebilir LED Piksel Nokta Işığı 120° Yayla Köşesi
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| CRI: | >80 |
| Ürün Adı: | LED nokta ışığı |
Bina Cephe Aydınlatması 1.5W 12v 24v Led Nokta Piksel Led Işık Dmx Led Piksel 30mm 40mm Led Işıklar
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, ağ maskesi |
|---|---|
| güç: | 1 W / 1,2 W / 1,5 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
mucize fasulye 9mm IP67 12V Piksel Led Nokta Işık Led Tabela Mektup Işık
| Ürün adı: | Yeşil, mavi, sarı, beyaz, kırmızı |
|---|---|
| Boyut: | 9 mm Piksel Işık |
| Şekil: | mermi |
SMD3535 Led Piksel Nokta Işıkları Mucize Fasulye 30mm Yüksek Parlaklık Su Geçirmez IP67 1W RGB+W
| İsim: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Güç: | 1,2 W |
| Koruma: | Su geçirmez |
Fabrika sıcak satış programlanabilir RGBW DMX512 eğlence parkı kalıcı Noel piksel LED nokta lambaları LED
| Ürün Adı: | LED eğlence parkı ışığı |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120° |
| CRI: | Ra>80 |
RGB LED Pixel Point Light Su geçirmez Hafifletilebilir Kitler Ekran Pixel Rgb 5050 Tam Renkler 3 Light Led Modüller
| Güç: | 0,4 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |
Toptan 24V SMD3535 IP67 Tek ve RGB Renk Değiştirme Programlanabilir LED Piksel Zinciri Işık Kontrolörüyle
| ürün adı: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
Çapraz Noel Tatili için 50mm çaplı IP67 24v RGBW LED Piksel Nokta Işıkları
| ürün adı: | XH-K5006P24-A1b |
|---|---|
| Çalışma Voltajı: | DC24V |
| Güç: | 1,5 W |
Yüksek Standart SMD2835 Giriş LED Işık Modülü Enjeksiyon Yüksek Voltajlı LED Modülü Işık için
| Boyut: | 66mm |
|---|---|
| Ağırlık: | 7g |
| LED miktarı: | 1 |
LED Piksel Noktası Işık Su geçirmez 5050 SMD Akıllı LED RGB Dış Dekorasyon
| Güç: | 1,5 W |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
| Malzeme: | PC Kabuk + Yapıştırıcı |

