Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
PVC Kabuk Silikon İç ile 0.15W Güç Piksel LED Aydınlatma Beyaz Renk
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0.15W |
| koruma: | IP67 |
RGB 25mm LED Nokta Işığı Tam Renkli DC12V 0.75W Mucize Fasulyesi IP67 Koruması ile
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Güç: | 0,75 W |
| Koruma: | IP67 |
LED Amment Light Eğlence için Enerji Tasarruflu Aydınlatma Çözümü
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Voltaj: | 12v |
| Renk: | çok renkli |
Plastik Eğlence Yolculuk Işıkları Çok renkli LED Cabochon Işıkları
| Voltaj: | 12v |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Işık kaynağı: | LED |
LED Amment Light Eğlence için Enerji Tasarruflu Aydınlatma Çözümü
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Renk: | çok renkli |
Plastik Eğlence Yolculuğu 12V Voltajlı ve Renkli Tasarımlı LED Cabochon Işıkları
| Voltaj: | 12V |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Işık kaynağı: | LED |
12v 50mm Cabochon LED Işık Fuar Alanı Dekorasyonu RGB Pixel LED LED Eğlence Yolculukları LED Nokta Işıkları
| Öğe: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Ürün modeli: | XH-D50S12 |
| led kaynak: | SMD5050 |
50mm yüksek kaliteli 24V RGBW dmx512 Noel dekoratif piksel ışığı
| Malzeme türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| RGB Kontrolü: | RGB DMX512 |
| Yaşam süresi: | 30.000 Saat |

