Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
DC24V 2.5A Sabit Voltaj LED Kanal mektup / RGB LED Pixel İçin Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
30 Watt Sabit Voltaj LED Pixel Işıklar için Güç Kaynağı 12VDC / DC 24V LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Büyük LED kanal harf 20mm piksel ışık SMD 5050 IP67 için açık
| Çalışma voltajı: | DC12V |
|---|---|
| Hızı Güç: | 0.3W |
| koruma: | IP67 |
Smd3535 6 Lamba LED Nokta Piksel Işık 50mm DC24V 2W Tam Renkli Rgbw Su Geçirmez IP67
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |
1.8W Dia 30mm Ev CE ROHS İçin RGB Tam Renkli LED Dekoratif Dize Işıklar
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
led dekoratif string ışıkları
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 100, aylık 000pcs |
LED Kanal Mektubu / RGB LED Piksel Su geçirmez LED Sürücü 60 W
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15CM / 50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Mucize Fasulye 0.2w 16lm LED Nokta Piksel Işık 9mm 12v IP67
| Işık Akısı (lm): | 16 lm |
|---|---|
| güç: | 0.2W |
| boyut: | 9mm kes |
Bina Aydınlatma Noel Dekorasyon için RGB DMX Piksel LED Bant Açık Su Geçirmez
| Kontrol: | DMX512 |
|---|---|
| Işık kaynağı: | 3'ü 1 arada SMD3535*3 |
| Güç: | 1.5W Işık başına |
Nokta Programlanabilir Dize Kalıcı Piksel Işık 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 Lamba IP67
| Öğe türü: | Nokta Işıkları |
|---|---|
| Giriş Voltajı(V): | DC24V |
| Cri (ra>): | 85 |

