Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Kalıcı Track Lighting RGBW Nokta Led Pixel Light Dış Çatı Işıkları Dekorasyon
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGB Nokta LED Piksel Işık Yol Işığı Dışarı Çatı Işıkları Dekorasyon
| Başvuru: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam Sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 Dış Su geçirmez Toz DMX512 1.5W 24V RGB LED Piksel Noktası Işık Dış Işık Çözümü
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Hafif sis maskesi |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Dış Mekan Su Geçirmez IP67 24V Ampul Profil lambası 50mm RGB LED Piksel Nokta Işık Kaynağı
| Ürün adı: | XH-H5006 |
|---|---|
| Boyut: | 50mm |
| Renk Yayan: | RGB |
Dış Su geçirmez IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC12V 0.75W 40mm LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1,5 W |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.75W 25mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGBW
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
IP67 Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC15V 1W 40mm Dış Su geçirmez LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Boyut: | 40*17.7MM |
| Lamba Gücü: | 1W |
Dış Su geçirmez Dekorasyon Işığı DC12V 0.75W 30mm IP67 Kalıcı Tatil LED Nokta Lamba RGB
| Ürün Adı: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Boyut: | 30*17MM |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
LED nokta ışığı Kalıcı Tatil Dekorasyonu Işık Evi DC9V 0.75W 25mm Dış Su geçirmez LED nokta lambası RGBW
| Ürün Adı: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Boyut: | 25*15.05mm |
| Lamba Gücü: | 0,75 W |
LED piksel ışık için MEANWELL'in 1.6A 20W sabit voltaj LED güç kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

