Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Promosyon DC05V Su geçirmez Mavi Nokta Led Işık 9mm Piksel Led IP67 OEM ODM
| led Chip: | F5 |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Gerilim: | DC05V |
12mm Dış Mekan Su Geçirmez LED Piksel Işık Tam Renkli 0.3W DC5V IP67
| Ürün adı: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Boyut: | 12*37mm |
| Güç: | 0,3 W |
Tablette Led Pixel 9mm 5V IP67 su geçirmez beyaz tek renkli
| Çalışma voltajı: | DC5V |
|---|---|
| koruma: | IP67 |
| Renk: | Beyaz |
SMD3535 Nokta Işık Kaynağı 1.5 Watt DMX512 RGB DC 24v Yüksek Parlaklık 160 ° Açı
| Opsiyonel aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
|---|---|
| Güç: | 1.5W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
Yüksek Parlaklıkta Kapalı Spot Ampuller SMD3535 0.3w DMX512 RGB DC 5V Dayanıklı
| İsteğe bağlı Aksesuarlar: | Şeffaf maske, file maske, güneşlik |
|---|---|
| Güç: | 0,3 W |
| Çevre sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |
12 mm LED Noel Bayramı Tek Renkli LED Piksel Nokta Işığı
| Ürün modeli: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Güç: | 0,3 W |
Mucize Fasulye Piksel Led Modülü 12mm DC12V 0.12W Noel Ağaçları İçin Suya Dayanıklı
| Uygulama: | Noel ağaçları, reklam kanalı mektubu |
|---|---|
| güç: | 0.12W |
| Koruma: | IP67 |
Dış Mekan Kalıcı Işıklar RGB RGBW IP67 Su Geçirmez LED Piksel Nokta Işık Kaynağı
| Uygulama: | Peyzaj ve aydınlatma mühendisliği |
|---|---|
| Güç: | 0,8 W |
| Ortam sıcaklığı: | -40 ℃ -60 ℃ |

