Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
50mm RGB LED Nokta Işığı Akıllı Adreslenebilir Piksel Işığı Dışarıdaki IP67 Su geçirmez Yüksek Parlaklık DMX Kontrolü Bina için Fasad Medya Duvar Köprüsü Işığı Tatil Dekorasyonu
| Tip: | Nükleer Santral |
|---|---|
| Hayat: | 100000 saat |
| Smd Tipi: | 3535 |
12V 24V 36V Su geçirmez IP67 Uzun mesafe iletimi LED Piksel RGBW Nokta Işıklar Noel Dekoratif Dış Yapı Cephesi Işıklandırması
| Renk Sıcaklığı: | 2000-6500k |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Hayat: | 30000h |
50mm 24V 1.5W IP67 Su geçirmez LED Nokta Işığı, 120° ışın açısı ve UV Dirençli PC Malzemesi
| Ürün adı: | LED nokta ışık kaynağı |
|---|---|
| Boyut: | 50*18.5MM |
| Kontrol modu: | DMX512 |
LED Amusemen Lamba Park Işığı 60mm 5050RGB 2W DC12V Dekoratif Işıklar
| Ürün Adı: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Boyut: | 60*H28mm |
| Lamba Gücü: | 2W |
DMX512 Epistar RGB Işık 1.4W Led Işık Açısı Nokta 120 Görüntüleme Sign Led
| Madde: | reklam işareti mektup |
|---|---|
| Boyutu: | ihtiyaçlarına göre |
| IP oranı: | Açık IP67 |
SMD 3535 PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM Piksel Led Işık
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
|---|---|
| Kelime: | RGB LED Piksel |
| renk: | RGB tam renkli |
RGBW 50MM 3.5W 24V IP67 Rgb Piksel Işık Dizeleri
| güç: | 3.5W |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| Çalışma Gerilimi: | DC24V |
PC Shell 30000hrs 30MM 0.45W 12V IP65 Rgb Led Modülü
| Koruma: | IP65 |
|---|---|
| matrial: | PC Kabuğu |
| güç: | 0,45Wtan düşük |
12V Eğlence LED Lambası RGB Işık Rengi ve Uzun Yaşam Süresi
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Malzeme: | plastik |
12V Eğlence LED Lambası RGB Işık Rengi ve Uzun Yaşam Süresi
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED eğlence lambası |
| Malzeme: | Plastik |

