Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
RGBW 6500k piksel ışık 12 * SMD3535 50mm nokta ışık kaynağı IP67 su geçirmez
| Yaşam süresi: | 30000H |
|---|---|
| Giriş Voltajı: | 24v |
| Gövde Malzemesi: | bilgisayar |
Yüksek kaliteli IP67 açık hava su geçirmez kalıcı RGBW 6500k piksellik ışık
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
IP67 LED Nokta Işığı Dış Su geçirmez Kalıcı RGBW Piksel Işığı
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
Nokta Işıklar DMX Piksel Led Nokta Işık 50mm DC24V Akıllı Led Şerit Alışveriş Merkezi Otel Dekorasyonu İçin
| Uygulama: | Dışarıda |
|---|---|
| Türü: | nokta ışığı |
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
24V fabrika fiyatı açık hava Noel dekorasyonu 6500k renkli piksel ışığı
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
Dışarısı Noel Dekorasyonu 6500k Renkli LED Nokta Piksel Işık Dekoratif Fonksiyonlu
| Anahtar Kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
Açık Hava Funfair Tam Renkli Süper Parlak Özel Noel Ev Dekorasyonu Modülü Led Nokta Işık Kaynağı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
Dış Mekan Duvar Aydınlatması ve Noel Dekorasyonu için DC5V Geniş Voltajlı LED Nokta Işığı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 30mm LED Pixel Light |
IP67 RGB 25mm Dışarı Dijital LED Eğlence Işık Ürünleri için Noktalı Işık Kaynağı
| Malzeme türü: | Nokta Işık Kaynağı |
|---|---|
| Renk üreten: | RGB Çoklu Renkler |
| Ürün: | 25mm LED piksel ışığı |
Programlanabilir RGB Eğlence LED Lamba 60mm DMX Kontrol RGBW LED Nokta Işıkları
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |

