Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ led pixel lamp ] Kibrit 1120 Ürünler.
Koşu atı lambası yüksek parlaklık 12V RGB 512 5603 yapıştırıcı delikli lamba bir iplik bir lamba 60mm
| Adı: | LED eğlence lambası |
|---|---|
| Kontrol metodu: | Uzaktan kumanda/dokunarak kumanda |
| Ömür: | 30.000 Saat |
Su geçirmez Dekoratif SMD3535 30mm LED Nokta Işığı IP67 12V Dış Işıklandırma
| Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Görev: | Dekoratif |
Dekoratif SMD 30mm Su geçirmez IP67 12V LED nokta ışığı
| Adı: | LED Nokta Işık |
|---|---|
| Su geçirmez: | IP67 |
| Görev: | Dekoratif |
RGB 63mm Eğlence LED Lamba DC12V Dışarısı Noel Işıkları
| Çizgi açısı: | 120° |
|---|---|
| Renk: | çok renkli |
| Kontrol modu: | uzaktan kumanda |
Fabrika Led Fiyatı 80mm SMD3535 Tek Renkli Su Tutmaz Işıklar Bina Dışarı LED Nokta Işıkları için Katı Renkli
| Uygulama: | Ev |
|---|---|
| Ürün Adı: | LED nokta ışık kaynağı |
| Çapraz: | 80mm |
Dış Mekan Güç Kaynağı DC12V DC24V Su Geçirmez Led Sürücü Işık Modülü ve led nokta ışığı için
| Tip: | LED Güç Kaynağı |
|---|---|
| Güç dağıtımı: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garanti: | 2 yıl |
Su geçirmez İç ve Dış Mekan 300W 12V Led Sürücü Led Güç Kaynağı Yüksek Kalite IP67
| Güç: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Çip malzemesi: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Ağırlık: | 1.45Kg |
12lm Yüksek Lumens IP67 Noel Dış Işıklandırması için LED Kapı Işıkları
| Ürün Türü: | LED lambaları |
|---|---|
| Uygulama: | Dış Mekan/İç Mekan |
| Çalışma voltajı: | 24v |
Ev 24V RGBW IP67 LED Kapak Işık Noel ve Yıl için Dış Renk Dekoratif
| IP derecesi: | IP67 |
|---|---|
| Ampul tipi: | Yönlendirilmiş |
| LED rengi: | RGBW |
Dış 30mm RGB Tam Renkli LED Nokta Işığı Spor Alanı ve Dış Işıklandırma için IP67 Su geçirmez
| Anahtar kelime: | led piksel nokta ışığı |
|---|---|
| Opsiyonel Aksesuarlar: | Şeffaf maske, örgü maske |
| Kurulum Türü: | Yüzeye monte edilmiş |

