Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
100-265V Giriş Voltajlı 12V 24V Led Işık Güç Kaynağı Led Sürücü 60w 100w
| Model numarası: | XH-100W-A |
|---|---|
| Boyut: | 199*62*31mm |
| Çıkış Voltajı: | 12v/24v |
DC İÇİN 10 W AC Güç Kaynağı Su geçirmez LED, Metal Shell Esnek Güç Kaynağı Şeritleri
| Ambalaj bilgileri: | 475 * 250 * 145mm / 100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
50 - 60HZ 12V 5A Sabit Gerilim 12V DC LED Işık Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 38 * 29 * 15 CM/50PCS G.W:16KGS N.W.:15KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
12V 24V Sabit Voltajlı LED Güç Kaynağı 200W Suya Dayanıklı IP67 Alüminyum Alaşımlı Kabuk
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Shell Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Açık AC Gönderen DC için Switching Power Supply Su geçirmez LED Driver
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | Önceden T / T, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
10W DC12V 0.83A Sabit Gerilim Açık Lambalar için DC12V Güç Kaynağı LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Dc Sabit Voltaj için Açık Ac Çevre Dostu Güç Kaynağı 12V 100W LED
| Ambalaj bilgileri: | 45 * 31.5 * 20cm / 50pcs G.W: 20kgs N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
Sabit Akım 12V LED Güç Kaynağı
| Ambalaj bilgileri: | Kağıt kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
300W Sabit Akım Trafosu Anahtarlama Güç Kaynağı Led Işık İçin Yüksek Verimlilik
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 Yıl |
| Shell Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Su geçirmez 30W Sabit Voltaj LED Modülleri için Güç Kaynağı 12V 24V LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

