Tüm ürünler
-
LED Nokta Işığı
-
LED nokta ışık kaynağı
-
Esnek LED Mesh Ekranı
-
LED Hasır Perde
-
LED Eave Işıkları
-
Kare LED Piksel
-
Eğlence LED lamba
-
Piksel LED ışık
-
LED Işık Modülü
-
Led Şerit Işık
-
Su geçirmez LED güç kaynağı
-
LED Şeffaf Film Ekranı
-
LED ızgara ekranı
-
LED Lineer Aydınlatma Şeritleri
-
led spot
-
LED alt lambalar
-
LED ray ışığı
-
DanielKendi güç kaynağı ben şirket ile uzun vadeli bir işbirliği kurmak istiyorum, gerçekten çok iyi. -
TonyBen animation.Keep yapmak için iyi mühendis olan sizin için piksel ışıkları ve teşekkür gibi -
ŞükürDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ... -
ShatyDaha önce bir çift benzer kare başlı çizme satın aldı, kış görünümü çok yüksek, çünkü eşleşemeyecek kadar iyi, şimdi yıpranmış, bot satın al böyle bir stile sahip olacak, bu ...
anahtar kelimeler [ ip67 waterproof led strip light ] Kibrit 233 Ürünler.
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | 500.000 Başına ay |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Fabrika DC36V 120W 250W Led Light Strip için LED Değiştirme Güç kaynağı 36v Led Driver Su geçirmez IP67 Güç kaynağı
| Model numarası: | XH-250W |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 36V |
| Giriş voltajı: | 170-265V |
Emniyet 180 W Su geçirmez LED Driver 24 V DC12V Yüksek Verim
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | aylık 50000pcs |
LED Şeritleri için 12V LED Güç Trafosu, 20W 30W 60W 100W 150W
| Gerilim: | 12V 24v |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Karton |
| Teslim süresi: | 5-7 iş günü |
AC 90 - 130V 10W CCTV Sabit Gerilim LED Şeritler için Güç Kaynağı Trafo LED
| Ambalaj bilgileri: | 42 * 22 * 24,5 CM/54PCS G.W:11KGS N.W.:10KGS |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DC24V 100 W 8.3A su geçirmez LED güç kaynağı ile zemin tel IP67
| Ambalaj bilgileri: | 45 * 32 * 20 cm / 20PCS G.W: 18kgs N.W.: 17kgs |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Aralıklı RGB LED Piksel, LED nokta ışıkları Adres edilebilir RGB LED Şerit 30mm LED piksel nokta ışığı
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T Peşin, Western Union, Paypal, LC |
| Yetenek temini: | ayda 500.000 |
Led Anahtarlamalı Güç Kaynağı 12V 24V 200W Su Geçirmez IP67 Alüminyum Alaşımlı Gövde
| Renk: | Koyu gri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Kabuk malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Yüksek Güvenilirlik su geçirmez LED Güç Kaynağı IP67 20 watt CE ROHS
| Ambalaj bilgileri: | 475 * 250 * 145mm / 100pcs G.W.: 13kgs |
|---|---|
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü içinde |
| Ödeme koşulları: | T/T içinde ilerlemek, Western Union, Paypal, LC |

